Paykasa Nedir

Paykasa internetten güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir sanal karttır. Paykasa ile yaptığınız alışverişler normal kartlara oranla daha güvenli ve daha kolaydır. Paykasa ile yalnızca internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Kartı sipariş ettikten kısa bir süre sonra kart bilgileriniz size iletilir ve ardından alışverişe başlayabilirsiniz. Kartı sipariş ederken istediğiniz kadar kupon miktarı seçebilirsiniz, dilerseniz de kartı temin ettikten sonra içerisine kupon yükleyerek kullanabilirsiniz. Paykasa ile yaptığınız alışverişler sizlere daha ucuz olarak yansıyacak ve ayrıyeten daha güvenli bir alışveriş imkânı sunacaktır. Paykasa sanal bir kart olduğundan dolayı çalınma riski de ortadan kalkıyor. 16 haneli bir kart numarası ve birde şifre sizlere iletilir. Başka hiçbir bilgiye ihtiyacınız kalmaz ( CVV kodu, son kullanma tarihi ). Paykasa ile yapacağınız alışverişler normal bir kart ile yapacağınız kartlardan daha avantajlıdır. Gerçek para yerine kupon kullanılmasının nedeni işte budur. Böylelikle alışverişlerinizi en kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Ayrıca sanal ortamda bulunan bir kart olduğu için siz istemedikçe kart bilgileri hiçbir kişinin eline geçemeyecektir. Buda sizlere oldukça güvenli ve kaliteli bir alışveriş imkânı sunacaktır. Peki, paykasa kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? En başta paykasa alacağınız yeri iyi araştırın, oldukça dolandırıcı mevcut paykasa satışlarında. Hem kupon hem de kart temin ederken oldukça dikkatli olun. Bunun dışında hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız ve güvenle kullanırsınız.

Paykasa Bozum

Paykasa kart ile internetten yapacağınız alışverişler daha güvenli ve daha ucuz bir şekilde gerçekleşmiş oluyor. Paykasa kart her yönden daha avantajlı bir kart olup çoğu kişinin tercih ettiği bir ödeme şeklidir. Paykasa kart ödeme şekli olarak kuponları kullanmaktadır. Kuponları gerçek para ödeyerek sahip olabilir ve kartınıza aktarabilirsiniz. Kuponlar her yönden oldukça avantajlıdır. En başta ucuzluk yönünden kuponlar çok uygundur. Herhangi bir ürünü gerçek para ile alabileceğiniz fiyattan daha ucuza paykasa kart kuponlarınızı kullanarak alabilirsiniz. Ayrıca geri iade işlemlerinde de paykasa kart kuponları normal paraya oranla daha hızlı ve güvenlidir. Paykasa kuponlarınızı isterseniz direk kullanabilirsiniz isterseniz de bozarak gerçek paraya çevirebilirsiniz ve geri iade alabilirsiniz. Paykasa kart kuponlarınızı paykasa bozum yapan sitelerin birinden yapabilir ve paranızı iade alabilirsiniz. Paykasa bozum işlemleri mevcut olan kurlar üzerinden yapılır ve paranız ona göre hesaplanıp sizlere iade edilir. Paykasa kart kuponlarını bozdurma işlemlerini değer kazanmak içinde yapabilirsiniz. Paranın değerlenmesini bekledikten sonra kuponlarınızı önceden ucuz alıp sonradan bozarak daha fazla kazanmış olursunuz. Paykasa bozdurma işlemleri çoğu sitede yapılmaktadır fakat çoğu siteye de güven olmamaktadır bu yüzden yine paykasa kartı alırken veya kuponları alırken dikkat ettiğiniz güvenlik işlemlerine dikkat edin ve ona göre site seçiminizi yapın. Bu sayede hem kuponlarınızı daha kolay bir şekilde bozdurmuş olursunuz hem de daha güvenli bir şekilde bozdurursunuz..

Paykasa Al

Paykasa hem güvenli alışveriş hem de ucuz alışveriş için çok uygun bir ödeme yöntemidir. Eğer sizlerde paykasa’nın avantajlarından haberdar iseniz ve paykasa temin etmek istiyor iseniz sizlere yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız ve sizlerde paykasa’nın tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Öncelikle paykasa kart temin ederken iyice araştırılmalı ve alınacak sitenin güvenilir olup olmadığı belirlenmelidir. Bu işlemi daha önce siteden alışveriş yapanlara sorabilir veya forumlardan araştırabilirsiniz. Sitenin güveni olduğuna karar verdikten sonra siteyi incelemeye başlayın, o siteden daha ucuza kart temin edebileceğiniz yerler bulunabilir. Hem kendinize en uygun fiyatı hem de en güvenli siteyi bulduğunuzda artık kart siparişine başlayabilirsiniz. Peki, paykasa kart siparişi nasıl yapılır? Kendinize en uygun siteyi bulmak en zor kısımdı zaten, bundan sonrası artık çocuk oyuncağı! Sitenin destek adresinden site ile iletişime geçip hesap numaraları ve bankaları tek tek öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz site sizlere zaten her türlü ayrıntıyı verecektir fakat bizler yine sizin için anlatıyoruz. Banka hesap numaralarını öğrendikten sonra istediğiniz bankaya istediğiniz miktarda para yatırarak ilk aşamayı tamamlamış olursunuz. İkinci aşama olarak siteye yaptığınız ödemeyi ödeme bildirimi yaparak iletin ve makbuzunuzu kesinlikle kaybetmeyin. Ardından site yetkilileri sizlere ödemenizin doğrulandığını bildirecek ve kısa bir süre içerisinde kart bilgilerinizi ister cep telefonu isterseniz de e posta yoluyla sizlere iletecektir. Sizlerde kart bilgilerinizi aldıktan sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

Neden Paykasa Al

Paykasa her yönden çok avantajlı ve güvenli bir alışveriş ödeme yöntemidir. Paykasa en başta güvenlik yönünden tercih edilen bir ödeme yöntemidir. Paykasa sanal ortamda bulunan bir kart türü olduğu için çalıntı gibi durumlara pek rastlanmaz. Bütün bilgiler sizlere ya cep telefonu ya da e posta ile iletildiği ve sanal bir kart olduğu için siz istemedikten sonra kart bilgilerinizi ve alışverişleri hiç kimse yapamayacaktır. Paykasa’nın tercih edilmesindeki bir diğer neden ise normal alışverişlere göre daha avantajlı olmasıdır. Paykasa gerçek para yerine kuponlar kullanır. Bu kuponları gerçek para ödeyerek temin edebilir ve kullanabilirsiniz. Kupon kullanılmasının nedeni normal paradan daha avantajlı ve daha ucuz olmasıdır. Normal para ile alacağınız bir ürüne paykasa kartı kullanarak daha ucuza kavuşabilirsiniz. Böylelikle hem alışverişlerinizi daha ucuza yapmış olursunuz, hem de ultra bir güvenlik içerisinde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İnternet ortamında bildiğiniz gibi her ortama ve her satıcıya güven olmuyor. Bu yüzden paykasa sizlere alışverişlerinizde ekstra bir güven temin ediyor. Eğer sipariş ettiğiniz ürün gelmedi ise veya beklediğiniz gibi değilse, hem iade edebilir hem de paranızı eksiksiz bir şekilde geri alabilirsiniz. 7/24 teknik destek alabileceğiniz paykasa kart destek hattında her türlü probleminiz anında çözülür ve uzun saatler beklemenize gerek kalmadan hem paranızı geri alırsınız hem de alışverişlerinizi kolayca yapmaya devam edersiniz.

Paykasa kart

Paykasa kart internetten alışveriş yapmanızı sağlayan sanal bir karttır. Paykasa kart ile yapacağınız alışverişler normal parayla yapacağınız alışverişlerden daha avantajlıdır. Paykasa kart her yönden daha kullanışlı ve daha güvenli bir karttır. Paykasa kart sanal bir kart olduğu için kartın çalınma riski de olamayacaktır. Siz istemedikten sonra da kimse bilgilerinize ulaşamayacak ve alışveriş yapamayacaktır. Paykasa kart normal para yerine kupon sistemi ile işlemektedir. Kupon sistemi oldukça avantajlı bir sistemdir ve normal para yerine tercih edilen bir yöntemdir. Kupon sistemi ile gerçek para ile alabileceğiniz ürünleri daha ucuza temin edebilirsiniz. Kuponlar gerçek para ile satın aldıktan sonra kartınıza eklenir ve sizlerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kupon sistemi sayesinde alışverişleriniz daha ucuza gelir ve ayrıca iade işlemlerinizde paranızı daha kolay alabilirsiniz bu yüzden paykasa kart en çok tercih edilen bir kart sistemidir. Paykasa kart sadece internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir kart türüdür ve aklınıza gelebilecek her türlü alışveriş sitesinde aktif olarak kullanılabilmektedir. Paykasa kartın en güzel özelliği sadece 16 haneli bir kart numarasına ve bir de şifreye sahip olmasıdır. Bu sayede gereksiz bilgilere ihtiyacınız olmaz ve alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem daha ucuza hem de daha güvenli alışveriş yapmak için tercih edebileceğiniz paykasa kartı istediğiniz herhangi bir siteden temin edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Satın Alma İşlemleri

Paykasa kart ile internet üzerinden yaptığınız alışverişler daha güvenli ve daha hesaplı oluyor işte bu yüzden sizlerde paykasa kart tercihi yapmak istiyor olabilirsiniz. Bizlerde sizler için paykasa satın alma işlemlerini birer birer listeledik. Paykasa kart satın almadan önce yapacağınız en önemli şey alacağınız siteyi kararlaştırmaktır. İnternette bildiğiniz üzere her ortama ve siteye güven olmuyor kesinlikle. Bu yüzden sizlerde paykasa kart alırken öncelikle sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Paykasa kart alacağınız siteyi hem güvenlik hem de fiyat açısından iyice araştırınız çünkü daha ucuza paykasa temin edebileceğiniz sitelerde bulunabilir. Her açıdan siteyi kararlaştırdıktan sonra paykasa kart alma işlemlerine artık başlayabilirsiniz. Paykasa kartı alacağınız siteyi kararlaştırdıktan sonra sitenin destek bölümünde site yetkilileri ile iletişime geçin ve parayı yatıracağınız bankanın hesap numaralarını isteyin ardından hesap numarasını not edip bankaya gidip para yatırma işlemini yapın ve kesinlikle makbuzunu alın. Ardından siteye tekrar giriş yapıp ödeme bildirimi yapın ve site yetkililerinin cevabını bekleyin. Ödemeniz doğru bir şekilde yapılmış ise site yetkilileri size geri dönüş yapacaktır ve kısa süre içerisinde istediğiniz platforma hesap bilgilerinizi iletilecektir. Hesap bilgilerinizi isterseniz cep telefonunuza isterseniz de e postanıza gönderebilirler sizlerde kart bilgilerinizi aldıktan sonra paykasa kart geçen herhangi bir alışveriş sitesinden dilediğiniz ürünü alabilir ve ucuz ve güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.